607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Foteliki rowerowe

Sortuj:

Bobike - tradycja, holenderski design i europejska produkcja.

Firma Bobike od 1978 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją bezpiecznych fotelików, kasków i innych akcesoriów rowerowych dla dzieci i rodziców. Ideą firmy jest, aby foteliki Bobike były projektowane w Holandii oraz produkowane w Europie.

Cechą wyróżniającą foteliki rowerowe Bobike jest ich stylowy i nowoczesny wygląd, który idealnie wpasowuje się do aktualnych trendów rowerowych. Oczywiście, oprócz fenomenalnego designu foteliki te zdobywały wiele nagród w zakresie bezpieczeństwa, w tym nagrodę IF Design Award dla fotelików z serii Exclusive.

Bobike - punktem wyjścia jest bezpieczeństwo

Twórcy marki sami przyznają, że mają obsesję na punkcie bezpieczeństwa. W firmie Bobike niemal wszystkie działania projektowe i produkcyjne są podporządkowane zapewnieniu najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa fotelików rowerowych dla dzieci. Kontrola jakości, analiza wydajności i testy bezpieczeństwa są najważniejszymi częściami rozwoju produktu.

Foteliki rowerowe Bobike za minimum mają wyznaczone wszelkie wymogi prawne oraz spełnianie najwyższych standardów branży rowerowej, ale to nie wszystko ponieważ firma sama wybudowała niezależne nowoczesne centrum kontroli jakości. To pozwala firmie nie tylko spełniać obowiązujące normy i wymagania technologiczne, ale wręcz w trakcie testów podwaja się standardy.

Bobike - ekologia i poszanowanie środowiska naturalnego

Jak wiele holenderskich marek, tak i Bobike oprócz dbania o design i bezpieczeństwo stara się maksymalnie ograniczać negatywne skutki wynikające z procesu produkcji fotelików rowerowych. Dlatego też proces produkcji zaplanowany jest tak, aby ponownie przetwarzać większość odpadów powstających w trakcie produkowania fotelików. Np. materiały pochodzące z recyklingu świetnie nadają się do produkcji błotników. Oprócz tego firma dba, aby wszystkie opakowania używane w fabrykach również podlegały recyklingowi.

Bobike - szeroka gama fotelików

Bobike oferuje szeroką gamę różnego rodzaju fotelików. My w BubuKids skupiliśmy się na fotelikach z serii Mini Exclusive. Są to foteliki montowane na przedzie roweru - zapewnia to dziecku bardzo duże wrażenia z każdej podróży rowerem. W przeciwieństwie do fotelików montowanych na tyle roweru dziecko stale widzi drogę przed sobą, a nie tylko plecy rodzica. Dzięki temu pełniej doświadcza każdą przejażdżkę. O bezpieczeństwo dziecka w tym przypadku dba specjalna osłona.