607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Foremki do budowania zamków z piasku, wieża Alto - Quut

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Quut


Cena: 73,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw foremek do piasku belgijskiej firmy Quut.

Zestaw foremek składający się z trzech elementów do budowy wież i zamków z piasku. Zabawka wykonana jest z trwałego materiału, łatwego do utrzymania w czystości. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla pozostałych zabawek marki Quut. Do zabawy na plaży, w piaskownicy lub w śniegu.

Komplet składa się z 3 części – wysokich obręczy o szerszych brzegach, różnych średnicach i w różnych kolorach. Zainspirowany został profesjonalnymi narzędziami do budowania z piasku. Koniec z noszeniem na plażę kilku wiaderek, klepaniem i obracaniem – te foremki wystarczy ustawić jedna na drugą, napełnić po brzegi, i wieża gotowa! Przy ich użyciu zbudować można zresztą nie tylko kilkupoziomowe budowle, ale wszystko, co podpowie dziecku wyobraźnia. Gwarantują inteligentną aktywność na świeżym powietrzu, i to przez cały rok. Sprawdzą się bowiem nie tylko do zabaw w piasku, ale także w wodzie, śniegu czy ogrodzie. Nadają się do tworzenia konstrukcji z piasku kinetycznego.

 

Quut Alto otrzymało nagrodę Red Dot Awards 2014 - najważniejszą z nagród w dziedzinie wzornictwa w branży. Produkt został wybrany przez profesjonalne jury z ponad 4800 zgłoszeń w tym roku.

 

Na zdjęciach można obejrzeć przykłady zastosowania zabawki.

Zobacz film:

 

Wymiary produktu: 18 cm x 18 cm x 11 cm.

Waga: 300 g

Średnica foremek: mała 8 cm, średnia 12 cm, duża 18 cm.

Wysokość foremek: mała 8,5 cm, średnia 9,5 cm, duża 11,5 cm.

Kolor: turkusowy + jasnoniebieski + pomarańczowy

Wiek dziecka: 18 m +

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów, lateksu.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. 

Seria zabawek do wody i piasku marki Quut została zaprojektowana przez belgijskich projektantów z ponad 18-letnim doświadczeniem w projektowaniu innowacyjnych produktów. Niepowtarzalny design, wielofunkcyjność, a także wyjątkowa trwałość zabawek marki Quut to cechy wyróżniające je spośród zabawek do piasku dostępnych na rynku.

foremki do budowania zamków z piasku, wieża Alto Quut