607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Akcesoria rowerowe

Sortuj:

Bobike - to holenderska marka fotelików rowerowych słynąca ze świetnego designu oraz wysokiej jakości wykonania fotelików i innych akcesoriów (głównie kasków) rowerowych.

Fotelik rowerowy Bobike to całkowicie europejska produkcja. Dzięki temu łatwiej jest firmie kontrolować wysoką jakość produkcji, jaką narzucili projektanci fotelików. A postawili oni nie tylko na nowoczesny design, ale głównie na bezpieczeństwo.

Oczywiście oprócz rygorystycznych wymogów norm obowiązujących w Europie foteliki są testowane w wewnętrznym laboratorium, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, ale także wygody użytkowania.

Bobike - oryginalna kolorystyka

Foteliki Bobike wyróżnia także ciekawa kolorystyka. W przeciwieństwie do innych marek, gdzie dostępny jest jeden kolor fotelika - tu mamy możliwość wyboru kilku kolorów: Safari Chic - beżowy, Denim - odcień niebieskiego, przypominający dżins, Urban Grey - modna w ostatnich latach szarość, Urban Black - klasyczna czerń, Cinnamon - kolor z palety barw brązu.

Fotelik przodem do kierunku jazdy

Bobike - to jeden z niewielu producentów oferujący foteliki dla najmłodszych pozwalające na umieszczenie ich z przodu kierownicy. Ma to tę zaletę, że dziecko widzi całą drogę i cały świat jaki jest przed nim, a nie tylko plecy rodzica. Dla rodzica ważne jest to, że cały czas widzi dziecko w czasie jazdy. Oczywiście dziecko jest osłonięte specjalną szybą, która chroni je przed wiatrem i odpryskami z drogi.

Bobike - łatwość montażu

Fotelik rowerowy Bobike jest bardzo prosty w montażu i w zestawie jest kilka różnych elementów pozwalających na zamontowanie fotelika na praktycznie każdym rowerze. Dla mniej technicznych użytkowników dostępna jest obrazkowa instrukcja obsługi oraz dostępne są na YouTube filmiki instruktażowe.