607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Classic

Sortuj:

Greentom Classic Upp - kultowy design, nieporównywalna wygodna i lekkość prowadzenia.

Greentom Classic Upp pomimo tego, że na światowym rynku jest zaledwie kilka lat szybko stał się ikoną designu. Po tym, jak w 2016 r. wózek ten otrzymał "Oskara" designu czyli nagrodę Red Dot Award jego popularność na świecie rosła gwałtownie. Praktycznie od tego czasu są okresy, w których w wielu krajach nie da się kupić od ręki wózków Greentom. Ten problem występuje także w Polsce, kiedy to w okresie od lutego do czerwca pomimo stałych dostaw do nas do Krakowa czasami wózki rezerwowane są przez klientów z miesięcznym lub dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Greentom Classic Upp swoim wyglądem zwraca uwagę - na ulicy, w centrum handlowym czy na spacerze za miastem. Zawsze zostanie zauważony i wzbudzi zainteresowanie - a osoby, które prowadzą wózek wyraźnie odróżniają się tłumu. Wózki te mają wyrazisty kształt - smukłą ramę oraz całkiem spore koła. Ich design od razu kojarzy się z nowoczesnością i stylem życia osób ceniących sobie piękne i praktyczne wzornictwo.

Bogata kolorystyka - możliwość dopasowania wózka do własnego gustu

Greentom Classic Upp ma trzy wersje kolorystyczne ramy: białą, szarą oraz czarną. Jeśli do tego dołożymy kilkanaście wzorów tapicerek ze stałej oferty oraz kilka kolorów tapicerek z kolekcji limitowanej, to otrzymujemy w możliwość złożenia praktycznie dowolnego zestawienia kolorystycznego.

Greentom - ekologia i dbałość o środowisko naturalne

Wózki tej marki są niemal w całości wykonane z przetworzonych butelek PET (np. po wodzie mineralnej), jest to jednym z ważniejszych wyróżników marki. Oprócz ramy, także tapicerka wykonana jest z włókna powstałego w wyniku przetwarzania plastikowych butelek - nie wpływa to jednak na komfort dziecka, a pomaga utrzymać w czystości tapicerkę.

Greentom Classic Upp - lekki, zwinny wózek, który zajmuje mało miejsca

Szerokość siedziska w wózku Greentom Classic Upp jest duża, do tego dochodzą regulowane pasy - dzięki temu wózek starczy na bardzo długo. Producent wskazuje, że wózek można stosować dla dzieci nawet o wadze 18 kilogramów. Sam wózek jest bardzo lekki i waży około 7 kilogramów i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Można go swobodnie przewozić w praktycznie każdym bagażniku - nawet małego miejskiego auta.