607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Akcesoria

Sortuj:

Akcesoria i dodatki do wózków Greentom pozwalają cieszyć się swobodą oraz ułatwiają codzienne korzystanie z wózka.

Cechą charakterystyczną wózków Greentom jest to, że mają one wiele różnych kolorów tapicerek, które można zmieniać w dowolnej chwili. Do każdej tapicerki można dokupić dopasowany kolorystycznie śpiworek oraz dwie różne torby. Torby te posiadają specjalne zaczepy, które dopasowane są do haczyków umieszczonych na ramie wózka - dzięki temu wózki nawet z mocno obciążoną torbą nie zmieniają swojego punktu ciężkości i pozostają stabilne.

Adaptery do fotelików samochodowych

Oprócz tego rodzice, którzy używają popularnych fotelików samochodowych marki Maxi Cosi mogą dokupić adaptery, dzięki którym szybko i łatwo do wózka wepnie się fotelik.

Pogoda w naszym klimacie jest zmienna i w zasadzie podstawowym wyposażeniem dodatkowym do każdego wózka jest folia przeciwdeszczowa. Wózki Greentom należą do wyjątkowo wygodnych i przestronnych wózków (mimo swojej niewielkiej wagi i niezbyt dużych rozmiarów) dlatego też producent zaleca stosowanie firmowej osłony przeciwdeszczowej. Dzięki temu zyskuje się pewność, że jest ona poprawnie zamontowana - nigdzie nie przecieka oraz zapewnia właściwą wentylację powietrza wewnątrz wózka.

Nowe tapicerki, łatwa zmiana wózka spacerowego w wózek głęboki (gondolę)

Wózki Greentom mają budowę modułową - podstawowy wózek to Greentom Classic Upp, który łatwo za pomocą dodatkowej ramy owalnej (tzw. rama B) można zamienić w wózek głęboki. Aby otrzymać wózek głęboki Greentom (Carrycot) wystarczy dokupić ramę owalną oraz tapicerkę do gondoli - dzięki temu, jeśli już raz kupiliśmy wózek dla starszego dziecka, przy kolejnym łatwo zamienimy spacerówkę w gondolę. Jeśli dziecko wyrośnie z gondoli, a nie będzie jeszcze wystarczająco silne by samodzielnie siedzieć i będzie chciało spędzać czas w wózku przodem do mamy, to wówczas dzięki tapicerce i ramie B można stworzyć wózek Reversible - który jest wózkiem przejściowym między gondolą a typową spacerówką.