607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Mamuko - organiczne kaszki dla najmłodszych

Ofertę BubuKids wzbogaciliśmy o nową kategorię produktów - organiczne kaszki dla dzieci. Nasz wybór padł na kaszki Mamuko produkowane przez litewską firmę Biogami. Firma ta powstała już w 2012 roku i od tej pory nieprzerwanie działa na wielu rynkach europejskich. Od niedawna dostępna jest także w Polsce.

Kaszki Mamuko powstały we współpracy z lekarzami specjalizującymi się w gastrologii. Producent chwali się tym, że kaszki Mamuko są to prawdopodobnie najbardziej odżywczymi kaszkami dla dzieci. W ofercie firmy są kaszki dla najmłodszych dzieci - nawet od 4 miesiąca życia. Marka Mamuko, to wyłącznie wyselekcjonowane z wielką starannością ziarna ekologiczne, które następnie poddawane są minimalnej obróbce w trakcie czyszczenia.

Mając świadomość tego, jakie jest współczesne tempo życia wielu rodziców, producent stworzył kaszki, które będą są niezwykle łatwe w przyrządzeniu. Kaszki Mamuko są jedynymi z nielicznych, o ile nie jedynym produktem na świecie, które wystarczy podgotować. Taki efekt został osiągnięty dzięki temu, że są one minimalnie przetworzone. Dlatego też, czas przygotowania kaszki do podania jest zaledwie niewiele dłuższy od czasu przygotowania popularnych wysoko przetworzonych kaszek błyskawicznych.

Jednym z wyróżników kaszek Mamuko jest to, że nie zawierają takich dodatków i ulepszaczy smakowych, jak cukier, sól, czy aromaty lub wzmacniacze smaku. Co dla wielu rodziców jest ważne, nie zawierają także mleka.

W ofercie BubuKids dostępne są dwie kaszki:Organiczna kaszka owies, kukurydza, 6 m+
kaszka owsiano-kukurydziana, mamuko, 6m +, ekokaszka
kasza ekologiczna dla najmłodszych, mamuko, kukurydza, kasza kukurydziana, jadna grykaOrganiczna kaszka z jasnej gryki, 4 m+

Organiczna kaszka z jasnej gryki, 4 m+ - Mamuko
charakterystyka kaszki mamuko 4+ kaszka jasna gryka


aktualności bubukids promocje rabaty