607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Twistshake + WaterWipes za 1 grosz promocja!

Skandynawowie słyną z tego, że jeśli jest to możliwe, to ułatwiają sobie życie. Jednocześnie dbają o bezpieczeństwo - swoje i swoich dzieci, a także nie zapominają o estetyce i designie produtów. Stąd od wielu lat w krajach skandynawskich powstają rozwiązania, które szturmem zdobywają miejsce w milionach domów na całym świecie. Podobnie jest z butelkami marki Twistshake.

Mało znanym faktem jest to, że Twistshake nie zostały stworzone przez mamę - co często jest podstawą sukcesu przyszłej firmy produkującej artykuły dla dzieci.

Historia marki sięga 2011 r., kiedy to Vienar Roaks, późniejszy założyciel marki opiekował się dzieckiem swojej ciotki. Największym wyzwaniem związanym z opieką nad maluchem było do niego przyrządzanie posiłków. Każdorazowe przygotowywanie mleka wiązało się z bałaganem i ogromną stratą czasu na wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do podania dziecku jedzenia. Później Vienar jeszcze nie raz zajmował się dziećmi, stale zastanawiając się na tym, jak mógłby ograniczyć wcześniej napotkane problemy. Jednak jak to w życiu bywa nie zgłębiał tematu dalej.

Momentem przełomowym w powstawaniu Twistshake było zdarzenie, którego mimowolnym uczestnikiem był Vienar - któregoś dnia zauważył kobietę z wózkiem i płaczącym dzieckiem. Kto miał głodnego malucha w wózku ten wie, że dziecko nie ma zahamowań i głośno domaga się posiłku. Natychmiast! Tak było i w tym przypadku - kobieta zaczęła wyciągać z torby wszystko, co niezbędne do nakarmienia malucha, ale zestresowana krzykiem dziecka upuściła wszystko na ziemię. Vienar przypomniał sobie, że i on przeżywał stres, gdy jego mały kuzyn stawał się głodny. Wówczas różne pomysły na usprawnienie karmienia, które wcześniej rozpatrywał wróciły do niego ze zdwojoną siłą.

Niedługo później, po konsultacjach ze znajomymi, Vienar określił trzy podstawowe wymagania wobec swoich produktów:
  1. - butelki nie mogą się zatykać
  2. - butelki mają pozwalać na łatwe i szybkie podnie posiłku
  3. - butelki muszą być łatwe w czyszczeniu

Twistshake to antykolkowe butelki i kubki. Ta szwedzka firma opracowała system przepływu płynów w taki sposób, aby minimalizować wystąpienie kolki u dziecka. W tym tygodniu, do 10.03.2019 r. mamy dla Was dodatkową promocję - do każdej zakupionej w BubuKids butelki lub kubka dostaniecie chusteczki WaterWipes za 1 grosz.aktualności bubukids promocje rabaty