607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Co przedstawia zdjęcie nr 1, a co jest zdjęciu nr 2?

Bobike - foteliki rowerowe dla dzieci na przód


Jeśli lubicie podróże rowerowe, to zapewne dlatego oprócz tego, że pozwalają dbać o kondycję, to także dają od czasu do czasu możliwość podziwiania pięknych widoków. Dlaczego więc nie zapewnić dziecku, które podróżuje na rowerze z z nami takich samych przeżyć?

Rysunek numer 1 przedstawia widok, jaki widzi dziecko jadąc na foteliku rowerowym umieszczonym z tyłu roweru. Jest to niebieski t-shirt taty lub mamy.

Natomiast widok nr 2, to wszystko to co dziecko może zobaczyć jadąc na foteliku Bobike Mini Exclusive zamontowanym z przodu.

Bobike, to holenderska marka i na tym powinniśmy w zasadzie zakończyć charakterystykę marki. Bo z czym, jak z czym, ale właśnie z rowerami (oprócz tulipanów) kojarzy nam się Holandia. Marka Bobike słynie nie tylko z jakości produktów, ale też ze szczególnej troski o bezpieczeństwo podróży dzieci (foteliki są zgodne z Europejską Normą Bezpieczeństwa EN 14344). Wszystkie foteliki tej firmy są produkowane w Europie.

Fotelik rowerowy na przód Bobike Mini Exclusive

Co ciekawe i zapewniające dzieciom więcej radości z jazdy, to to że foteliki te są wyposażone w ruchomą kierownicę - dzięki temu dziecko w podróży może niczym mama lub tata wykonywać ruchy swoją kierownicą. Dodatkowym i obowiązkowym elementem każdego fotelika do przedniego montażu na rowerku jest przednia osłona, która chroni dziecko.

Projektanci Bobike doskonale rozumieją, że współcześnie oprócz wysokich właściwości funkcjonalnych i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa niezwykle ważna jest estetyka i design produktów. Dlatego też foteliki z serii Mini Exclusive także przyciągają wzrok doskonałym wykończeniem elementów oraz ciekawą i oryginalną kolorystyką.

W ofercie BubuKids znajdziecie foteliki Bobike Mini Exclusive w następujących kolorach:

Safari Chic - odcień beżu (kawa z mlekiem)
Denim - odcień niebieskiego
Urban Grey - odcień szarego
Urban Grey - odcień czarnego
Cinnamon - odcień brązu

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami marki Bobike.


fotelik bobike mini exclusive urban grey
rodzinna wyprawa za miasto z fotelikiem bobike

aktualności bubukids promocje rabaty