607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Bulldog - nowy wzór od Skip Hop

skip hop kraków, plecak, torba, akcesoria dla dzieci
Są firmy, które prostym pomysłem oraz jakością wykonania potrafią zmienić całkowicie rynek. Tak wiele lat temu zrobiła firma Skip Hop. Projektanci marki stworzyli wówczas serię produktów zoo, w której znalazły się plecaki i bidony - wszystkie produkty były kolorowe i przedstawiały jakieś zwierzę. W zasadzie plecaki zoo były i są konkretnymi zwierzątkami. W ten sposób dzieci mogły wybrać sobie plecak z ulubionym zwierzątkiem. Pojawiły się piesek, sowa, biedronka, pszczółka, żyrafa, małpka, itd. Dzięki temu plecaki i bidony staly się przyjacółmi dzieci.

plecak bulldog, plecak pies, plecak piesek, skip hop kraków
Z biegiem czasu rosła nie tylko gama zwierząt do wyboru, ale pojawiały się także inne potrzebne dziecku i rodzicom produkty z wizerunkami poszczegółnych zwierząt. Oprócz bidonów są to: pudełka śniadaniowe, termosy, sztućce, naczynia z melaminy, itd.

bidon skip hop, kraków, bulldog, buldog, bidon ze słomką
W przypadku plecaków marki Skip Hop niezwykle ważne było i jest to, że są one bardzo wyraziste oraz  widoczne z daleka. Pomaga to zarówno dzieciom jak i rodzicom. Rodzic z daleka widzi i potrafi rozpoznać swoje dziecko. A dziecko w przedszkolu, czy na szkolnej wycieczce z łatwo odnajdzie swój plecak stojący pośród innych.

W BubuKids plecaki Skip Hop mamy w ofercie od około 8 lat, co sezon wprowadzamy nowe wzory tej marki. Dzięki temu możecie u nas wybierać spośród kilknunastu różnych modeli. Dla nas niezwykle ważne jest to, że plecaki te są bardzo dobrze wykonane i potrafią służyć dziecku przez wiele lat.

W połowie stycznia, jak tylko pojawiły się w Polsce nowe wzory z serii zoo musieliśmy je sprowadzić do Krakowa, tak aby można było je łatwo kupić na miejscu w naszym showroomie (BubuKids.pl, ul. Skośna 12, 30-383 Kraków). Oczywiście plecaki dostępne są także on-line.

Spośród nowości, nas szczególnie urzekła limitowana seria specjalna z wizerunkiem radosnego buldoga. W ramach tej kolekcji dostępny jest plecak zoo, bidon ze słomką oraz zestaw jedzeniowy (talerzyk, miseczka, kubek oraz sztućce z wizerunkiem psa).

Zapoznaj się z produktami z bulldogiem
- Plecak Zoo Winter Bulldog
- Bidon Zoo Winter Bulldog
- Zestaw jedzeniowy Zoo Winter Bulldog


naczynia dla dzieci, skip hop, bulldog, krakówaktualności bubukids promocje rabaty