607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pixio - klocki konstrukcyjne dla miłośników Minecraft


Pixio to klocki utrzymane w popularnym stylu pixel art (sztuki pikseli). Jednym z najsłynniejszych przejawów tej sztuki jest słynna gra Minecraft, które fanami są miliony użytkowników na całym świecie. Zarówno dorosłych jak i dzieci.
klocki konstrukcyjne pixio kraków

Pixio to klocki konstrukcyjne, które łączy się za pomocą specjalnie umieszonych w klockach magnesach - dzięki czemu klocki można łączyć ze sobą w swobodnych sposób. W BubuKids dostępne są różne zestawy tematyczne, z różną liczbą klocków - tak, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowani użykownicy mogli budować z nich własne konstrukcje.
Te klocki konstrukcyjne w 2018 roku zostały nagrodzone "oskarem dla projektantów", czyli nagrodą Red Dot Awards - jest to najważniejsza na świecie nagroda dla projektantów produktów codzennego użytku oraz zabawek. Nagroda, to została przyznana marce zupełnie zasłużenie - wystarczy chwila zabawy, aby się wciągnąć.
Red Dot Awards - klocki pixio bubukids
Producent klocków dostarcza także specjalną aplikację mobilną (dla miłośników nowych technologii), tak aby wzbogacić możliwości tworzenia kolejnych konstrukcji z posiadanych już zestawów.aktualności bubukids promocje rabaty