607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Suplementy diety HealthLabs już w BubuKids

HealthLabs to suplementy diety, które dzięki najnowszym badaniom i wiedzy medycznej pomogają zadbać o wsparcie organizmu, wygląd oraz samopoczucie. Marka powstała niedawno, ale zdobywa coraz to większe grono odbiorców i polecana jest wśród dietetyków i trenerów personalnych, ciesząc się pozytywnymi opiniami.

Jasny i przejrzysty skład
Skład suplementów jest w pełni bezpieczny, ponieważ tworzony jest pod okiem doświadczonych dietetyków, a surowce, z których produkowane są suplementy, są najwyższej jakości składników. Marka ma całkowicie autorskie receptury na swoje produkty, dzięki czemu cechuje je wysoka przyswajalność przez organizm, a także kompleksowy skład, który zastępuje przyjmowanie monoskładnikowych suplementów diety. Większość produktów ma też w pełni wegański skład.

Ekologiczna produkcja
Proces produkcyjny HealthLabs nastawiony jest na ekologiczne rozwiązania. Suplementy zamykane są w butelkach z ciemnego szkła, które następnie pakowane są do tekturowych pudełek pochodzących z recyklingu.

Zdrowy wpływ na pracę tarczycy i organizmu
W ofercie możemy znaleźć suplementy wpływające na prawidłowe działanie tarczycy. ThyroMe Complex reguluje aktywność hormonalną, dzięki czemu zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Porcje składników zawartych w uzupełniaczach diety są duże, ale bezpieczne, co również przyczynia się do równowagi mikroflory jelitowej i uzupełnia niedobory witaminy D3. Ważne jest też suplementowanie kwasów tłuszczowych Omega3, dlatego HealthLabs przygotował specjalny produkt z myślą o weganach - OmegaMe Vege, którego źródło kwasu jest w pełni roślinne.

HealthLabs,OmegaMe,VegeOmega,Vege,Omega3

Poprawa samopoczucia
Dla osób szczególnie narażonych na stres bardzo ważne jest uzupełnianie organizmu o witaminę B, z tego powodu też HealthLabs, specjalnie dla takiego grona odbiorców, stworzył suplement uzupełniający organizm o witaminę B - Vitamin B Complex. Suplement ten cechuje się wysoką przyswajalnością i czystym składem. Pomaga zwalczyć zmęczenie i złe samopoczucie, wspierając układ nerwowy i odpornościowy. Jest to bardzo istotne dla pracy mózgu, kiedy wymagana jest koncentracja i skupienie. Co więcej, witamina B jest idealnym rozwiązaniem na ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza i smogiem, więc suplement zalecany jest też dla osób narażonych na brudne powietrze.

HealthLabs, Vitamin B, witamina B


Korzystne działanie na wygląd
By zadbać o wygląd swojej cery, włosów czy paznokci, HealthLabs przygotował ofertę nawet dla najbardziej wymagających kobiet, jak i mężczyzn. Suplementy NewMe Pro idealnie wyrównują niedobory w organizmie i pomagają uporać się z problemem łamliwych paznokci, wypadających włosów czy też z problematyczną cerą. Produkt SmartMe jest doskonałym wyborem dla polepszenia kondycji skóry.

HealthLabs, NewMe PROaktualności bubukids promocje rabaty
aktualności bubukids