607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Suavinex – hiszpańska marka akcesoriów dla niemowląt w BubuKids

Suavinex – hiszpański design i funkcjonalne produkty dla dzieci

Suavinex to hiszpański producent akcesoriów dla niemowląt. Oferta marki obejmuje produkty niezbędne dla dziecka od pierwszych dni życia, skupiając się na produkcji zdrowych i innowacyjnych produktów. Marka koncentruje się na zapewnienieu rodzicom praktycznych i wygodnych w użyciu produktów dziecięcych niezapominając o wyjątkowo atrakcyjnej stronie wizualnej wszystkich akcesiorów.

Jakość i bezpieczeństwo - europejska produkcja

Produkty marki Suavinex produkowane są w Hiszpanii i na Słowacji. Fabryki marki posiadają niezbędne certyfikaty i akredytacje niezbędne do produkcji, a dzięki innowacyjności firmy, wszystkie akcesoria dla niemowląt wytwarzane są bez bisfenolu A. Firma Suavinex cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród rodziców i posiada bardzo dużą zagożałych fanów - zarówno dzieci, jak i ich opiekunów na całym świecie.

Innowacyjny smoczek - smoczek fizjologiczny i smoczek anatomiczny

Marka Suavinex oferuje smoczek fizjologiczny i anatomiczny, który daje dziecku poczucie, jak przy karmieniu piersią, dopasowując się do podniebienia dziecka. Smoczek fizjologiczny nie posiada żadnych plastikowych części i wykonany jest tylko z bezpiecznego dla niemowląt silikonu. Smoczek, przez swoją miękkość i elastyczność, dopasowuje się do jamy ustnej noworodka, która dopiero co się rozwija i pozwala językowi pozostać w naturalnej pozycji, jak podczas karmienia piersią. Kształt smoczków zalecany jest przez stomatologów dziecięcych. Smoczek fizjologiczny dostępny jest dla noworodków do szóstego miesiąca życia, zaprojektowanym w kolorze różowym lub niebieskim. Dla niemowląt od osiemnastego miesiąca życia możliwa do zakupienia jest para smoczków ze wzorami w gwiazdy i koronę. W ofercie Suavinex znajduje się również smoczek anatomiczny, który nie powoduje wad zgryzu, a rozwija jego prawidłowy rozwój. Smoczek dostępny jest w szarym i różowym kolorze.

Niezbędnik na spacery - etui na smoczki

Aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę dziecku, niezastąpione będzie opakowanie na smoczek, które na pewno przyda się na spacery i wszelkie wyjścia, dlatego też marka Suavinex oferuje etui z funkcjonalnym uchwytem, dzięki któremu z łatwością można je przymocować do wózka, fotelika czy torby. Opakowanie na smoczek, oprócz swojej funkcjonalności, zaprojektowane jest w kilku pięknych opcjach kolorystycznych, takich jak szary, miętowy i różowy wraz z cieszącą dzieci, buźką kota. Dodatkową zaletą etui jest to, że posiada dwie przegrody na smoczki, które można od siebie oddzielić i zabrać na spacer tylko jedną.

wyprawka noworodka, etui na smoczki, etui na smoczek

Niezbędnik na spacery - etui na smoczki

Podwójne opakowanie na smoczki, hygge, kotek, mięta - Suavinex - Aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę dziecku, niezastąpione będzie opakowanie na smoczek, które na pewno przyda się na spacery i wszelkie wyjścia, dlatego też marka Suavinex oferuje etui z funkcjonalnym uchwytem, dzięki któremu z łatwością można je przymocować do wózka, fotelika czy torby. Opakowanie na smoczek, oprócz swojej funkcjonalności, zaprojektowane jest w kilku pięknych opcjach kolorystycznych, takich jak szary, miętowy i różowy wraz z cieszącą dzieci, buźką kota. Dodatkową zaletą etui jest to, że posiada dwie przegrody na smoczki, które można od siebie oddzielić i zabrać na spacer tylko jedną.
Dostępne także w kolorze szarym i różowym.
aktualności bubukids