607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Organizer na pieluszki i akcesoria - Prince Lionheart

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Prince Lionheart


Cena: 117,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Organizer na pieluszki i akcesoria amerykańskiej firmy Prince Lionheart.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwow 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Modułowy, podwieszany pojemnik na pieluszki i inne potrzebne drobiazgi ułatwia organizację miejsca do przewijania dziecka. Pojemnik można postawić na komodzie, szafce albo zawiesić na stole do przewijania. Pojemnik jest modułowy i można go używać w różnych konfiguracjach, np. można użyć wszystkich modułów i zmieścić dużo pieluszek i akcesoriów lub używać poszczególnych modułów w kilku pomieszczeniach w domu.


Pojemnik jest lekki, trwały, łatwy do czyszczenia i przenoszenia. Uchwyty umożliwiają łatwy transport. Możliwość rozdzielenia na dwa oddzielne organizery.

Zawiera odłączany hak do zawieszania.

Odłączana podstawka, która zabezpiecza podgrzewacz do ręczniczków lub chusteczek (do nabycia osobno) na miejscu.


Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko.