607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Podgrzewacz do ręczników - Prince Lionheart

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Prince Lionheart


Cena: 176,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Podgrzewacz do ręczników amerykańskiej firmy Prince Lionheart.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwow 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Podgrzewacz do ręczników jest idealny dla mam, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą (np. alergia dziecka) używać nawilżanych chusteczek do pielęgnacji skóry. Dzięki podgrzewaczowi ręczniki będą zawsze gotowe do użycia i w odpowiedniej temperaturze.

Podgrzewacz został specjalnie zaprojektowany do użycia z ręcznikami z włókna bambusowego. Specjalny system Ever-Fresh utrzymuje ręczniki wilgotne i świeże. System idealnie sprawdza się również w połączeniu ze zwykłymi, bawełnianymi ręcznikami.

Podgrzewacz ma wbudowaną delikatną nocną lampkę, pomocną przy nocnych zmianach pieluszek.


W zestawie znajduje się poduszeczka Ever-fresh oraz cztery bambusowe ręczniki Warmies. Istnieje także możliwość dokupienia tych produktów osobno.


Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko.