607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Miękkie klocki Elemenosqueeze - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 124,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Klocki Elemenosqueeze (duży zestaw) kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Miękkie, kolorowe klocki w różnych kształtach i kolorach. Opakowanie zawiera 26 sztuk. Na ściankach klocków umieszczono płaskorzeźbione rysunki zwierząt i liter od A do Z. Każdy z klocków przedstawia jedną literę alfabetu oraz zwierzątko, którego angielska nazwa odpowiada danej literze.

Klocki można ustawiać jeden na drugim tworząc wieże lub inne budowle. Naciśnięcie klocka powoduje, że wydaje on dźwięk. Klocki mogą być także wykorzystywane jako gryzak. Starsze dzieci chętnie wykorzystają klocki do poznawania angielskich nazw zwierząt oraz alfabetu. Klocki mogą być także wykorzystywane jako stempelki do tuszu lub do odciskania kształtów w ciastolinie.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo klocki firmy B.toys dzięki płaskorzeźbionym rysunkom dobrze stymulują sensorycznie.

Estetyczne opakowanie z wygodną rączką może być wielokrotnie wykorzystywane do przenoszenia klocków lub innych zabawek.


Tworzywo z którego wykonano klocki nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 6 m +

 

Wymiary: klocki w zależności od kształtu około: 5 cm x 5 cm x 5 cm i 16 cm x 5 cm x 5 cm i 12 cm x 5 cm x 5 cm.

Wymiary opakowania: 16,5 cm x 11 cm 32,5 cm.


Klocki są zapakowane w torbę z grubej folii, zapinaną na zamek. Torba ma rączkę, co ułatwia przenoszenie klocków. Do torby przymocowana jest zawieszka prezentowa. Idealnie nadają się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.

Zabawka została nagrodzona mianem "Najlepszej Zabawki Roku 2011" przez czasopismo amerykańskie "Parents Magazine".

Zabawka została uhonorowana nagrodą główną w XII edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" w kategorii "Rehabilitacja Dziecka", organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.