607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Główka - makówka Poppitoppy - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 65,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Główka - makówka Poppitoppy kanadyjskiej firmy B.toys.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

 

Zabawka z tańczącymi, kolorowymi kulkami. Naciśnięcie kapelusza kolorowego ludzika powoduje, że kolorowe kulki podskakują jak szalone.

Zabawka
rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne. Intensywne kolory zabawki stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo zabawka firmy B.toys dzięki licznym wypustkom dobrze stymuluje sensorycznie.


Zabawka nie wymaga baterii.


Tworzywo z którego wykonano zabawkę nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 12 m +

 

Wymiary: 14,6 cm (średnica) x 17,8 cm (wysokość).


Zabawka jest zapakowana w estetyczne opakowanie z zawieszką. Na pudełku znajduje się miejsce do wpisania imienia dziecka, która otrzyma zabawkę w prezencie. Idealnie nadają się na prezent.

Produkt jest nowy, z metką.