607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

14%

10 niesamowitych przygód Neli (Nela mała reporterka)

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Burda Książki NG


Cena: 29,99 zł (34,90 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
10 niesamowitych przygód Neli (Nela mała reporterka)

 Nela ma dziewięć lat i jest młodą reporterką-podróżniczką, która oczami małej dziewczynki opowiada o odwiedzonych miejscach, ludziach i zwierzętach poznanych na całym świecie. 10 niesamowitych przygód Neli  to pierwsza książka młodej globtroterki. Oprócz książek Nela nagrywa także ciekawe programy podróżnicze, które dzieci znają z ekranów telewizorów oraz serwisów VOD TVP.

Nela rozpoczęła swoje podróże w wieku pięć lat, gdy zaczęła wraz z rodzicami podróżować po całym świecie oraz nagrywać filmy podróżnicze. Jej idolem jest Steve Irwin i podobnie jak on chce zostać doskonałą prezenterką podróżniczką. Do tej pory Nela zwiedziła wiele ciekawych miejsc na różnych kontynentach. W Afryce Afryce zwiedzała i opisywała Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i Mauritius. W Azji Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, a także Sri Lankę. Ameryka Południowa to odwiedzone Peru, Boliwia, Chile, Kostarykę i Panamę. 

Tym razem Nela zapraszam w kolejna niezapomnianą podróż. W książce 10 niesamowitych przygód Neli wspólnie z Nelą dziecko odwiedzi piękne miejsca oraz pozna fascynujące opowieści o zwierzętach, które Nela zobaczyła. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze Nelą małą reporterkę oraz przeżywać wspaniałe przygody!

 

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Burda książki

Rok wydania: 2014

Oprawa: twarda

Liczba stron 170

Format: 16.5x21.5 cm

Numer ISBN: 9788375966039

Książka jest nowa.