607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

12%

Dawno temu w Mamoko

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Dwie siostry


Cena: 29,90 zł (34,00 zł)

Dawno temu w Mamoko (autorzy: Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel)

Kontynuacja popularnej książki „Miasteczko Mamoko”. Tym razem autorzy pełnej szczegółów rysunkowej opowieść zabiorą nas w czasu odległego średniowiecza. Przeniesiemy się do krainy Akuku, w której znajdował się miasteczko Mamoko. Tam spotkamy rycerzy, wróżki oraz dowiemy się, co działo się w miasteczku, gdy smok porwał króla Władysława. Sprawdzimy, czego szuka Cichomysł, a także kto odnalazł zagubioną chorągiew. Odkryjemy tajemnicę, do kogo wzdycha dzielny Kichot z Bananic i kogo ustrzelił Robin Łuk.
Wyszukując kolejnych bohaterów i odkrywając ich przygody miło spędzimy czas. Jak zawsze w książce z tej serii trzeba odszukiwać ukryte na kartach przedmioty (grzyby, dukaty i inne ukryte przedmioty).

 Każda rozkładówka książki jest bajecznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty.

 

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Dwie siostry

Rok wydania: 2011

Oprawa: kartonowa foliowana

Liczba stron 14

Format: 23,5 x 31,5 cm

Numer ISBN: 978-83-608-5018-3

Książka jest nowa.