607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

13%

Miś usypiacz, bicie serca, szumiący, różowy - Prince Lionheart

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 126,00 zł (145,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Miś z funkcją usypiania Tummy Sleep Original amerykańskiej firmy Prince Lionheart.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince Lionheart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Sympatyczna przytulanka Tummy Sleep Original wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu towarzyszy dzieciom i pomaga im zasypiać od 1978 r. Zabawka została udoskonalona i jest prawdopodobnie najlepszą przytulanką-usypiaczem na świecie.

Do misia dołączone jest urządzenie dźwiękowe, które potrafi odtworzyć dźwięk z łona matki (odgłosy wód płodowych oraz bicie serca) nagrane w odległości 8 mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem. Dźwięki z łona ciężarnej kobiety są zalecane dla dzieci już od narodzin, ponieważ są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo. 


 Odtwarzanie dźwięków można włączyć w prosty sposób korzystając z włącznika umieszczonego na urządzeniu dźwiękowym. Głośność można dowolnie regulować. Po 5 minutach odtwarzania dźwięku urządzenie przechodzi w stan czuwania. Uruchomi się ponownie gdy zarejestruje głos dziecka (np. płacz) lub gdy maskotka zostanie poruszona. Wtedy urządzenie ponownie zacznie odtwarzać dźwięk przez 5 minut. Urządzenie dźwiękowe jest umieszczone w brzuchu misia, w specjalnej zapinanej kieszonce. Można je wyjąć i przyczepić np. do łóżeczka.

Misia można położyć lub zawiesić w dowolnym miejscu: w łóżeczku, foteliku samochodowym czy wózku.

Dodatkowo do każdego misia dołączona jest przytulanka - kocyk Silkie. Jest to specjalny kocyk, który utrzymuje zapach rodziców. Wystarczy włożyć go na kilka minut pod ubranie, aby stykał się z ciałem. Dziecko będzie mogło wtulić się w kocyk czując zapach mamy lub taty, co da mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Wiek dziecka: 0 +

Wymiary zabawki: 28 cm x 17 cm.

Wymagane 4 baterie AAA 1,5 V.


Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu.