607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

9%

Elektroniczny aspirator do nosa BREATHE - ZoLi

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: ZoLi


Cena: 209,00 zł (229,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Elektroniczny aspirator do nosa BREATHE amerykańskiej firmy ZoLi


ZoLi to amerykańska marka, która istnieje od 2008 r, a jej celem jest stworzenie bezpiecznych, innowacyjnych produktów, które sprostają wymaganiom współczesnych rodziców. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów oraz poddawane są regularnym testom by spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Firma dba również o środowisko naturalne, wykorzystując papier makulaturowy i farby na bazie soi do produkcji opakowań.

 

Elektroniczny oczyszczacz - aspirator do nosa szybko i sprawnie udrożni nos ułatwiając dziecku oddychanie.

Katar u małego dziecka jest dość kłopotliwy - utrudnia oddychanie, przeszkadza w jedzeniu czy zabawie, a dodatkowo dłuższa infekcja może doprowadzić do zapalenia zatok lub ucha. Dlatego tak ważne jest szybkie i skuteczne pozbywanie się niechcianej wydzieliny z nosa. Małe dzieci nie potrafią samodzielnie wydmuchiwać nosa (nieco większe dzieci mogą z kolei robić to niezbyt dokładnie) stąd konieczność stosowania aspiratora, by bezpiecznie i skutecznie usunąć wydzielinę.

Aspirator ZoLi jest testowanym klinicznie produktem, całkowicie bezpiecznym dla dzieci już od pierwszych dni życia. Specjalnie zaprojektowana końcówka aspiratora pozwoli oczyścić nos nawet u bardzo energicznych czy niespokojnych dzieci.

Aspirator firmy ZoLi jest delikatny, pozwala utrzymać stałą siłę ssącą i dzięki wbudowanej pompce do nosa usuwa się dziecku wydzielinę szybko i skutecznie. Zasilanie na baterie i niewielkie wymiary umożliwiają zabranie go ze sobą w dowolne miejsce. Ergonomiczny uchwyt ułatwia użycie aspiratora nawet pod niewygodnym kątem, a przezroczysty zbiornik zapewnia widoczność aż do napełnienia.

 

Cechy elektronicznego aspiratora firmy ZoLi:

- przeznaczony dla dzieci od urodzenia,

- delikatna, elastyczna, silikonowa nakładka,

- łatwy w użyciu i czyszczeniu,

- opakowanie zawiera: aspirator, 2 końcówki w różnych rozmiarach, tubę czyszczącą, 2 dodatkowe pierścienie silikonowe,

- wymaga użycia dwóch baterii AA (nie ma ich w zestawie),

- kolor: biało-zielony

- siła ssąca: 50-60 kPa.Wiek dziecka: 0 m +

Wymiary opakowania: 10,7 cm x 19,2 cm x 4 cm.

 

Produkt jest nowy, w opakowaniu.