607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Pozytywka Music Star, The Beatles, Dream Catcher White - La Millou

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: La Millou


Cena: 159,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Pozytywka Music Star - The Beatles, Dream Catcher White & Plume Catcher White -  polskiej firmy La Millou.


La Millou to polska marka, której głównym przedmiotem działalności jest produkcja i dystrybucja wyjątkowych kocyków i innych akcesoriów dla dzieci i niemowląt. To co wyróżnia La Millou spośród innych marek dostępnych na rynku, to najwyższa jakość oraz wyjątkowy design - niebanalne wzory i odważne kolory tkanin. Cały asortyment jest projektowany i produkowany w Polsce. Użyte do produkcji tkaniny, nici oraz antyalergiczne wypełnienie posiadają certyfikat Oeko-Tex 100 w klasie I - co oznacza, że są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz nie zawierają szkodliwych substancji.


Pozytywka Music Star ma kształt gwiazdki, odgrywa kultowy utwór Beatlesów - Hey Jude, a jej a mechanizm jest wodoszczelny dzięki czemu może być bezpiecznie prana w pralce.

Posłuchaj, jak gra pozytywka:

Pozytywka na górze ma wszyte troczki, aby można było ją łatwo przywiązać do łóżeczka lub w innym, wybranym miejscu. Sznurek jest obszyty materiałem i jest bezpieczny w użytkowaniu, a dodatkowo zakończony fikuśnym pomponem, aby dziecku było łatwiej chwytać i włączać pozytywkę.

Pozytywka posiada antyalergiczne wypełnienie, a mechanizm umieszczony w środku jest wodoszczelny, aby można ją było prać w pralce.


Pozytywka jest zapakowana w płócienny woreczek oznaczony logo firmy i ozdobiony serduszkiem -

zawieszką.


 

Wymiary pozytywki: 21 cm (wymiar podany bez troczka).

Skład: 100% najlepsza gatunkowo tkanina bawełniana


Wskazówki dotyczące czyszczenia: prać w pralce w temp. 30 stopni C, program delikatny - maks. 800 obrotów wirowania.Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie materiały, nici oraz antyalergiczne wypełnienie posiadają certyfikat Oeko-Tex co oznacza, że są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz nie zawierają szkodliwych substancji.

Produkty La Millou są szyte ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Produkt jest nowy.