607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, kostiumy dziewczynka - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, kostiumy dziewczynka francuskiej firmy Janod.

 

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.

Zestaw zawiera: 46 magnesów z elementami
dziewczęcych strojów, dzięki którym można się stać np. superbohaterką, wróżką czy gwiazdą rocka oraz 8 kart z przykładowymi pomysłami na przebrania, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorek mody, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki.


Wiek dziecka: 3 - 8 lat

Liczba elementów: 54.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,62 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.