607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw artystyczny Magiczne Farby, Podwodny świat - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 71,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Zestaw artystyczny Magiczne Farby, Podwodny świat francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Zestaw artystyczny Podwodny świat zawiera 6 kart do samodzielnego pokolorowania farbami. Krawędzie poszczególnych obrazków na kartach nie wchłaniają farb, dzięki czemu nawet mało wprawny artysta poradzi sobie z dokładnym pomalowaniem każdego elementu obrazka. Po skończonej pracy obrazki można oprawić w ramki - będą stanowić element dekoracyjny w pokoju dziecka.

Zestaw artystyczny marki Janod kształtuje u dziecka koordynację oko-ręka, poprawia sprawność manualną, pobudza kreatywność oraz wpływa na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Będzie idealnym prezentem dla dziecka, które lubi malować, rysować, naklejać i tworzyć - mały twórca będzie dumny ze swojego dzieła.

Zestaw zawiera: 6 kart z obrazkami do pokolorowania, 5 kolorowych farbk, paletę, pędzelek i narzędzie do nakladania farby na paletę oraz instrukcję.

Zestaw zaprojektowany we Francji, jest zapakowany w wysokiej jakości metalową walizeczkę z rączką. Sama walizeczka sprawdzi się jako uniwersalny pojemnik na skarby dziecka.


Wiek dziecka: 4 l +

Liczba elementów: 10.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26,5 cm.

Materiał: karton / metal


Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.