607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Silikonowa szczoteczka do zębów z blokadą - Jack N'Jill

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Jack N'Jill


Cena: 27,90 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Silikonowa szczoteczka do zębów z blokadą nowozelandzkiej firmy Jack N'Jill.


Jack N'Jill to firma rodzinna, powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem. Producent naturalnych past do zębów, których głównym składnikiem jest Xylitol. Pasty produkowane są w Australii. Ciekawe smaki past zawsze pochodzą od organicznych składników. Dodatkowo w ofercie firmy są także silikonowe gryzaki i szczoteczki dla najmłodszych oraz biodegradowalne szczoteczki dla starszaków.

 

Szczoteczka z delikatną, silikonową końcówką, bezpieczna dla dziąseł i pierwszych ząbków.

Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł, bez BPA. Świetna w podróży. Posiada zabezpieczenie przed zbyt głębokim włożeniem do buzi.

Stosowanie: umyj ręce. Przed uzyciem załóż na szczoteczkę silikonowe zabezpieczenie przed zbyt głębokim włożeniem szczoteczki do buzi. Umyj szczoteczkę przed użyciem. Nałóż małą ilość pasty do zębów Jack N'Jill i delikatnie wyszczotkuj dziecku zęby, wykonując okrężne ruchy. Szczoteczkę spłukać po użyciu. Można sterylizować. Stosować pod opieką dorosłych.
Wymieniaj co 2 miesiące. Wymień jeżeli silikon został zniszczony, porwany, nadszarpnięty.

Twoje dziecko codziennie wkłada szczoteczkę do buzi. Warto zadbać by była ona wykonana ze składników najwyższej jakości i bezpiecznych dla dziecka.

Tworzywo z którego wykonano szczoteczkę nie zawiera bisfenolu A i PVC.

Wiek dziecka: 1-4 lat

Produkt jest nowy.