607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków - Jack N'Jill

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Jack N'Jill


Cena: 19,90 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków nowozelandzkiej firmy Jack N'Jill.


Jack N'Jill to firma rodzinna, powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem. Producent naturalnych past do zębów, których głównym składnikiem jest Xylitol. Pasty produkowane są w Australii. Ciekawe smaki past zawsze pochodzą od organicznych składników. Dodatkowo w ofercie firmy są także silikonowe gryzaki i szczoteczki dla najmłodszych oraz biodegradowalne szczoteczki dla starszaków.

 

Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków. Delikatnie usuwa resztki pokarmu z dziąseł dziecka. Idealna do masażu dziąseł i pomocna w okresie ząbkowania.

Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł, bez BPA.

Stosowanie: umyj ręce. Umyj szczoteczkę przed użyciem. Nałóż małą ilość pasty do zębów Jack N'Jill na szczoteczkę, w rowku. Delikatnie nasadź szczoteczkę na ząbki dziecka i umyj zęby przesuwając szczoteczkę do przodu i do tyłu oraz w lekko okrężnych ruchach. Szczoteczkę spłukać po użyciu. Można sterylizować. Stosować pod opieką dorosłych.

Wymieniaj co 2 miesiące. Wymień jeżeli silikon został zniszczony, porwany, nadszarpnięty.

Twoje dziecko codziennie wkłada szczoteczkę do buzi. Warto zadbać by była ona wykonana ze składników najwyższej jakości i bezpiecznych dla dziecka.

Tworzywo z którego wykonano szczoteczkę nie zawiera bisfenolu A i PVC.

Wiek dziecka: 1-4 lat

Produkt jest nowy.