607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Bidon termiczny POW PIP, termobutelka, biała - ZoLi

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: ZoLi


Cena: 119,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Bidon termiczny, termobutelka POW PIP amerykańskiej firmy ZoLi


ZoLi to amerykańska marka, która istnieje od 2008 r, a jej celem jest stworzenie bezpiecznych, innowacyjnych produktów, które sprostają wymaganiom współczesnych rodziców. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów oraz poddawane są regularnym testom by spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Firma dba również o środowisko naturalne, wykorzystując papier makulaturowy i farby na bazie soi do produkcji opakowań.

 

Bidon termiczny POW PIP służy do przechowywania wody lub napojów, zarówno ciepłych jak i zimnych, w odpowiedniej temperaturze. Bidon posiada podwójną powłokę ze stali nierdzewnej. Próżnia, która jest między  ściankami butelki utrzyma zarówno ciepłą, jak i zimną temperaturę nawet do kilku godzin, a sama butelka nie będzie się nagrzewała.


Bidon ma kształt dobrze dopasowany do dłoni. Od zewnątrz butelka pokryta jest matową powłoką, która ułatwia trzymanie w dłoni oraz stanowi piękne, eleganckie wykończenie. Termobutelka jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zarówno wewnątrz, jaki i na zewnątrz. Konstrukcja podwójnych ścianek sprawia, że butelka zawsze pozostaje chłodna w dotyku, bez względu na to czy w środku znajduje się gorący czy zimny napój. Stal nierdzewna jest łatwa do utrzymania w czystości, higieniczna oraz nie przyjmuje zapachów.

Zakrętka jest bardzo szczelna, a konstrukcja ustnika sprawia, że bidon nie przecieka, nawet gdy dziecko go przechyli. Bidon łatwo się otwiera i zamyka (pokrywa z zatrzaskiem i obrotowym zabezpieczeniem przed jej otwarciem). Napój można wypić bezpośrednio z butelki, bez potrzeby przelewania go.

Wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu i ftalanów.

 

Wiek dziecka: 3 l + (jest to wiek zalecany przez producenta, z naszych obserwacji wynika, że z bidonem świetnie poradzą sobie młodsze dzieci, pod kontrolą rodzica)

Pojemność: 470 ml

Wymiary opakowania: 26,5 cm x 7 cm x 6,7 cm.

 

Produkt jest nowy, w opakowaniu.