607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Ekspres do mleka 3w1 Bib'expresso, neon - Beaba

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Beaba


Cena: 378,99 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Ekspres do mleka 3 w1 Bib'expresso francuskiej firmy Beaba

 


Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.

Wielofunkcyjne urządzenie 3w1 do przygotowywania posiłków i sterylizacji butelek. Pozwala błyskawicznie przyrządzić mleko dla maluszka, używając tylko jednej ręki.

Ekspres do mleka przypomina kształtem ekspres do kawy. W górnej części zawiera pojemnik do podgrzewania wody – przy pojemności ok. 270 ml już w 30 sekund osiąga ona temperaturę 37°C (przy 150 ml – już w 15 sekund). Następnie wystarczy podstawić pod spód butelkę z sypkim mlekiem modyfikowanym, nacisnąć przycisk, a woda wleje się do niej pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki któremu posiłek będzie od razu wymieszany i gotowy do spożycia. Gwarantuje to system "Direct Water Control".

Bib’Expresso może również pełnić rolę podgrzewacza do butelek lub słoiczków – wystarczy wstawić je do górnego zbiornika z wodą. Zbiornik ten jest odłączany od bazy, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny.

O zakończeniu każdego cyklu informuje sygnał dźwiękowy.

Z tyłu urządzenia znajduje się pojemnik na 3 butelki – można je w nim przechowywać oraz używać go jako sterylizatora do mikrofalówki.
W celu zapewnienia absolutnej higieny Bib’Expresso wyposażony jest ponadto w system auto-czyszczenia parowego. Dodatkowo należy go jednak regularnie odkamieniać.

Urządzenie jest utrzymane w kolorystyce bieli z neonowymi dodatkami.


Ekspres do mleka to produkt innowacyjny, otrzymał szereg nagród: został wyróżniony m.in. w plebiscytach Parents a Choisi i ConsBaby Awards.Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA.

Wymiary: 22 cm x 24 cm x 35,5 cm.

Waga: 1188 g

Produkt jest nowy.