607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw konstruktora, Brico klocki konstrukcyjne, 100 elementów - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 189,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Zestaw konstruktora, 100 elementów francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Idealny prezent dla małego majsterkowicza - zestaw drewnianych narzędzi Bricolo.

 W skład zestawu wchodzą: wkręty (12 sztuk), śrubki (12 sztuk), kółka (14 sztuk), nakrętki (24 sztuki), różnej długości listwy z otworami do mocowania (30 sztuk), kostki-łączenia (6 sztuk) oraz śrubokręt i klucz. Dołączono do niego również broszurę z propozycjami konstrukcji do zbudowania. Dzięki ogromnej ilości akcesoriów zabawką może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko.

Dzięki różnorodnym drewnianym elementom zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, a także stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne, zachęcając do odgrywania scen, imitujących zachowanie dorosłych.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, a że prawdziwe narzędzie i sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne, dlatego też Janod proponuje linię "zabawa w dom" Brico Kids. Starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki rozwijają kreatywność dziecka, zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Zestaw został zaprojektowany we Francji.

Wiek dziecka: 3 - 8 lat


Wymiary opakowania: 18,5 cm x 18,5 cm x 32 cm.

Liczba elementów: 100

Waga produktu: 1,4 kg.

Materiał: drewno.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko z rączką. Idealnie nadaje się na prezent.