607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Magnetyczna układanka Magnetibook, kształty - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 82,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, kształty francuskiej firmy Janod.

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.


Magnetibook Kształty zawiera 43 kolorowe magnesy w geometrycznych, ale też nietypowych kształtach, jak np. łuki. księżyce czy łezki oraz 30 kart z przykładowymi pomysłami na konstrukcje, które można stworzyć przy ich użyciu. To świetna rozrywka dla małych konstruktorów, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki.

Magnetibooki zostały zaprojektowane we Francji.


Wiek dziecka: 3 - 8 l

Liczba elementów: 73.


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,59 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.

Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.