607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw konstruktora, 50 elementów, Brico klocki konstrukcyjne - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 125,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Zestaw konstruktora, klocki konstrukcyjne 50 elementów, Brico francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Idealny prezent dla małego majsterkowicza - zestaw drewnianych narzędzi Bricolo.

W skład zestawu wchodzą: wkręty (4 sztuki), śrubki (8 sztuk), kółka (7 sztuk), nakrętki (12 sztuk), różnej długości listwy z otworami do mocowania (14 sztuk), kostki-łączenia (3 sztuki) oraz śrubokręt i klucz. Dołączono do niego również broszurę z propozycjami konstrukcji do zbudowania. Dzięki sporej ilości akcesoriów zabawką może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Narzędzia rozwijają zdolności manualne dziecka, uczą cierpliwości i koncentracji oraz rozwijają wyobraźnię.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, a że prawdziwe narzędzie i sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne, dlatego też Janod proponuje linię "zabawa w dom" Brico Kids. Starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki rozwijają kreatywność dziecka, zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Zestaw został zaprojektowany we Francji.

Wiek dziecka: 3 - 8 lat


Wymiary opakowania: 18,5 cm x 18,5 cm x 21 cm.

Waga produktu: 0,77 kg.

Materiał: drewno.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko z rączką. Idealnie nadaje się na prezent.