607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Remiza, garaż drewniany z 10 akcesoriami - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 335,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Remiza, garaż drewniany z 10 akcesoriami francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Zestaw Remiza - garaż drewniany marki Janod to świetny prezent dla małego fana straży pożarnej i motoryzacji.


Komplet składa się z remizy, będącej jednocześnie kilkupoziomowym garażem oraz 10 akcesoriów: helikoptera, karetki, wozu strażackiego, lekarza, dwóch strażaków, płomieni, hydrantu, drabiny i sygnalizacji świetlnej. Remiza posiada ponadto lądowisko dla helikopterów oraz miejsca parkingowe. Wszystkie figurki wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej.

Zestaw został zaprojektowany we Francji.

Drewniane zabawki z serii Story Box Janod pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Dają możliwość rozwijania kreatywnego myślenia oraz umiejętność tworzenia historii. Zestawy świetnie nadają się do ćwiczenia małych rączek, a także umysłu dziecka. Zabawa drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka. Ogromy wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu dziecko szybko się nie znudzi. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co umożliwia zebranie większej kolekcji.


Wiek dziecka: 3 l +

Wymiary zabawki: 45 cm x 30 cm x 36,5 cm.

Wymiary opakowania: 46 cm x 21 cm x 32 cm.

Liczba elementów: 11

Waga: 3,5 kg

Materiał: drewno.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.