607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Układanka drewniana, Jeż - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 94,50 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka drewniana, jeż francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Układanka drewniana Jeż to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. Zabawa polega na dopasowaniu cyferek z kolorowych elementów do liczby kropek na podstawie.

W zabawie i w poznawaniu cyferek pomagają kolory na klockach, które układają się w tęczę. Układanka składa się z podstawy i 10 różnokolorowych elementów. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.


Zabawka została zaprojektowana we Francji.


Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek. Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak: motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Wiek dziecka: 18 m +

Wymiary zabawki: 25 cm x 17,5 cm x 5 cm.

Wymiary opakowania: 29 cm x 5,5 cm x 20 cm.

Licba elementów: 11

Waga: 0,39 kg

Materiał: drewno.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.