607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Folia, osłona przeciwdeszczowa do wózka Reversible i Carrycot - Greentom

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Greentom


Cena: 129,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Folia, osłona przeciwdeszczowa do wózka Reversible i Carrycot -  holenderskiej firmy Greentom.


Wózki marki Greentom zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości Twojego dziecka. Greentom Up jest w całości wyprodukowany z przetworzonego ponownie plastiku i dzięki temu jest najbardziej zielonym wózkiem na Ziemi. Wózki Greentom są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i funkcjonalne. Projektanci wózka wyjaśniają, że wózek powstał z koncepcji, że mniej oznacza więcej - prostota to większy komfort, wygoda i większa wolność.

 

Folia - osłona przeciwdeszczowa do wózka Reversible i Carrycot Greentom zapewni przyjemność spacerowania nawet w deszczowe dni.

Osłona przeciwdeszczowa wykonana z niezawierającego PVC, nietoksycznego tworzywa sztucznego pochodzącego z odzysku. Dostosowana do modelu wózka Reversbile i Carrycot Greentom. Łatwa w montażu. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort małego pasażera niezależnie od pogody.

Osłony do wózków spacerowych firmy Greentom są odporne na zabrudzenia, elastyczne, bezpiecznie i łatwe do czyszczenia. Ponadto osłona do wózka spacerowego jest w pełni ekologiczna. Została wytworzona z przezroczystego tworzywa TPU i butelek PET pochodzących z odzysku.  Osłonę przeciwdeszczową do wózka spacerowego można ponownie wykorzystać i przetworzyć.

Wymiary: 31 cm x 12 cm x 5 cm.

Waga: 170 g

 
Produkt jest nowy. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.