607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Łuk z zabawkami Bouncer Up&Down II - Beaba

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48 h!

Producent: Beaba


Cena: 126,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Łuk z zabawkami do leżaczka Bouncer Up&Down II francuskiej firmy Beaba

 


Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.

Łuk z zabawkami firmy Beaba - przeznaczony do leżaczka Bouncer Up & Down.

Łuk wyposażony jest w miękkie i estetycznie wykonane zabawki - gwiazdkę, kółko i kropelkę, utrzymane w odcieniach ciepłej szarości. Zabawki mają biały pasek przez środek i po parze czarnych oczek. Poruszane, wydają przyjemne dla ucha dźwięki, zachęcające do dalszej zabawy. W zawieszce kółku wszyte jest bezpieczne lusterko. Zabawki można odczepiać (do zawieszek przyczepione są na rzep) i używać oddzielnie, jako grzechotek czy małych przytulanek. Zabawki oraz materiał, który jest pokryciem łuku można prać ręcznie, dzięki czemu całość jest łatwa do utrzymania w czystości.

Łuk z zabawkami jest łatwy w montażu. Wyposażony w pierścień, który można założyć na stelaż leżaczka z dowolnej (prawej lub lewej) strony i na dowolnej wysokości. Możliwość obracania łuku pozwala na zmienianie jego pozycji, zabawki mogą się dzięki temu znajdować bliżej lub dalej, na poziomi oczu lub w okolicach stóp, w zależności od potrzeb maluszka oraz aby pobudzić jego ciekawość i stymulować rozwój motoryczny. Kiedy dziecko zaśnie lub kiedy chcesz wyjąć go z leżaczka, wystarczy odsunąć łuk na bok.


Wiek: 0 m +

Wymiary: 42 cm x 5 cm x 50 cm.

Waga: 320 gProdukt wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Produkt jest nowy.