607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

2%

Janod kask 47-54 cm, niebieski - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 119,00 zł (122,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Kask niebieski, 47-54 cm francuskiej firmy Janod.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.

 

Dziecięcy kask rowerowy francuskiej marki Janod sprawdzi się podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy rowerku biegowym. W kolorze niebieskim, ze stylowymi, białymi napisami. Rozmiar S. Obwód głowy regulowany za pomocą pokrętła, od 47 do 54 cm.

Kask posiada pasy mocujące z 3-punktową regulacją i zapięciem na klik pod szyją, dzięki czemu można dokładnie dopasować kask do główki dziecka. Wnętrze kasku wypełnia zapewniająca komfort i bezpieczeństwo pianka, którą w razie potrzeby można wyjąć i wyczyścić (jest mocowana na rzepy). Skorupa kasku ma aż 11 otworów wentylacyjnych, co gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza i zapobiega poceniu się głowy.

Produkty marki Janod takie jak: kaski, rowerki biegowe, jeździki zachęcają dziecko do aktywności na świeżym powietrzu. Ich wysoka jakość i precyzyjne wykonanie są gwarancją bezpieczeństwa, dzięki czemu maluch może swobodnie rozwijać motorykę - ćwiczyć równowagę, koordynację ruchową, czucie głębokie i dobry kontakt z własnym ciałem. Zabawa na powietrzu ma korzystny wpływ na zdrowie i ogólną odporność.

Kask jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.

Kask został zaprojektowany we Francji.


Wiek dziecka: 3 l +


Wymiary produktu: 25 cm x 20 cm x 15,5 cm.

Wymiary opakowania: 20 cm x 15,5 cm x 33 cm.

Materiał: plastik

Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Waga: 0,44 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.