607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Mały ogrodnik zestaw z konewką - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 118,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Mały ogrodnik - zestaw z konewką francuskiej firmy Janod.

Zestaw Mały ogrodnik to idealny prezent dla dziecka, które lubi zabawy w ogrodzie lub interesuje się np. sadzeniem, podlewaniem roślin znajdujących się w domu i na balkonie.

Zestaw składa się z 4 elementów: metalowej konewki, metalowych grabi i łopatki z drewnianą rączką i rękawic do pracy w ogrodzie.

Linia Mały ogrodnik marki Janod to prawdziwe narzędzia do pracy w ogrodzie, które wyglądem przypominają narzędzia dla dorosłych. Wykonane są z bezpiecznych, kolorowych i wytrzymałych materiałów. Zabawy w ogrodzie to idealny sposób na edukowanie i wprowadzanie dzieci w tajniki pielęgnacji roślin. Wspólne podlewanie roślin, grabienie liści i sadzenie kwiatów to doskonała nauka o porach roku i zmianach zachodzących w przyrodzie.


Narzędzia zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent. 


Narzędzia zostały zaprojektowane we Francji.


Wiek dziecka: 3-8 lat

Liczba elementów: 4


Wymiary opakowania: 27 cm x 11 cm x 20,5 cm.

Materiał: metal, drewno

Waga: 0,37 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.