607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

20%

Księga Dziecka. Od narodzin do drugiego roku życia, wydanie 2 - Martha Sears, William Sears

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni robocze

Producent: Wydawnictwo Mamania


Cena: 47,20 zł (59,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Księga Dziecka. Od narodzin do drugiego roku życia, wydanie 2 (autorzy: Martha Sears, William Sears)


Najnowsze i najbardziej aktualne kompendium wiedzy na temat rozwoju dziecka w pierwszych dwóch latach życia!

William i Martha Sears, lekarz i pielęgniarka, rodzice ośmiorga dzieci, autorzy ponad 20 książek, dzielą się swoimi doświadczeniami zdobytymi w trakcie niemal 40 lat praktyki zawodowej i rodzicielskiej, aby przekazać kompleksowe informacje na temat wszystkich kwestii związanych z opieką i pielęgnacją niemowląt. W pracach nad książką wzięli udział także ich dwaj synowie, Robert Sears i James Sears, również lekarze pediatrzy. Razem stworzyli ten bezkonkurencyjny i wyjątkowy przewodnik po świecie dziecka.

Autorzy przedstawiają praktyczne i nowoczesne podejście do rodzicielstwa, które odzwierciedla współczesny styl życia. Przekazują podstawowe wskazówki i inspiracje, aby jak najpełniej wyposażyć rodziców w umiejętności, które pomogą im wyspecjalizować się w opiece nad ich własnym, wyjątkowym dzieckiem.

Księga Dziecka w przejrzystej formie dostarcza kompleksowych informacji na temat nurtujących rodziców zagadnień takich jak:

- żywienie dziecka: Co zrobić, żeby udało się karmić piersią? Jak prawidłowo karmić butelką? Kiedy i w jaki sposób rozszerzać dietę dziecka? Jak rozpoznać alergię i jak sobie z nią radzić?

- sen: Ile powinien spać noworodek, a ile dwulatek? Co zrobić, żeby niemowlę w końcu zasnęło? Gdzie powinno spać dziecko?

- życie rodzinne: Jak odnaleźć się w nowych rolach? Jak zorganizować powrót do pracy? Jak zapobiegać i radzić sobie z depresją i stanami obniżonego nastroju?

- zdrowie: Jak zadbać o dobrą odporność dziecka? Kiedy należy iść do lekarza? Jak udzielić pierwszej pomocy?

- rozwój: Jak krok po kroku przebiega rozwój motoryczny dziecka? Jak komunikuje się dziecko miesięczne, a jak roczne? Po czym poznać, że dziecko rozwija się prawidłowo?

- więź: Jak dobrze wystartować? Jak być blisko po trudnym porodzie? W jaki sposób ojciec może budować więź od samego początku?

Księga Dziecka to bogate i nieocenione źródło informacji, które ułatwia czerpanie radości z rodzicielstwa.

„Księga Dziecka to książka, która powinna znaleźć się w domu każdego rodzica małego dziecka. Pomaga zrozumieć rozwój dziecka i idące za nim jego potrzeby. Tę lekturę polecam Wam jak żadną inną.”

- Agnieszka Skoczylas, psycholog dziecięcy, autorka portalu Blisko Dziecka

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Mamania

Rok wydania: 2017

Oprawa: miękka

Liczba stron 800

Format: 19 x 23 cm

Numer ISBN: 978-83-65087-90-4

Książka jest nowa.