607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

5%

Puzzle muzyczne Moi mali przyjaciele - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 87,00 zł (92,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Puzzle muzyczne Moi mali przyjaciele francuskiej firmy Janod.

Drewniane puzzle muzyczne to wspaniała, pierwsza układanka dla malucha.

Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (kot, konik, pies, myszka i ptaszek) oraz drewnianej planszy - domku z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierząt. Zadaniem dziecka jest dopasowanie zwierząt w odpowiednie miejsce na planszy. Kiedy tak się stanie, specjalny czujnik we wgłębieniu sprawi, że zabawka wyda dźwięk, charakterystyczny dla danego stworzenia. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę.

Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli, a poznawanie odgłosów zwierząt to doskonałe narzędzie empiryczne, które rozwija dziecięcy zmysł słuchu.
Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość. 

Puzzle zapakowane są w foliowe opakowanie. Idealnie nadają się na prezent. 


Puzzle zostały zaprojektowane we Francji.


Wiek dziecka: 18-36 miesięcy

Liczba elementów: 6


Wymiary produktu: 25 cm x 1,7 cm x 24 cm.

Materiał: drewno

Waga: 0,39 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.