607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Stojak Camele'o, uniwersalny - Beaba

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Beaba


Cena: 195,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Stojak uniwersalny Camele'o francuskiej firmy Beaba

 

Stojak pod wanienkę lub przewijak francuskiej marki Beaba jest kompatybilny z produktami z linii Camele'o. Zapewnia rodzicom komfort podczas kąpania czy przebierania dziecka, odciążając ich plecy.


Utrzymany w łagodnej niebieskiej kolorystyce. Bezpieczeństwo i stabilność zapewnia solidne mocowanie - wanienkę lub przewijak łączy się ze stojakiem tak, że w efekcie stanowią jego integralną część - oraz szeroko rozstaw nóg stojaka i stabilne antypoślizgowe stopki. Stojak da się łatwo złożyć, co jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza do małych pomieszczeń ponieważ gwarantuje nie tylko oszczędność miejsca, ale też ułatwia przechowywanie. Stojak jest dosyć lekki i nawet z wanienką czy przewijakiem pozostaje wygodny do przenoszenie i przesuwania.

Stojak dodatkowo wyposażony jest w poręczny wieszak na ręcznik, rurkę do odpływu wody z wanienki Camele'o oraz bardzo funkcjonalną półeczkę na artykuły do pielęgnacji.

Koncepcja produktów Camele’o marki BEABA opiera się na ich kompatybilności z innymi produktami z tej linii, np. na modularnym stojaku można mocować i wanienkę, i przewijak, co pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w łazience czy pokoju maluszka. Po zamontowaniu na stojaku wanienka jest całkowicie stabilna, a dodatkowo zestaw ten zapewnia komfortową pozycję do kąpania dziecka, bez konieczności schylania się.  


Do tego produktu możesz dobrać inne akcesoria od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

Wiek: 0 m +

Wymiary:

po rozłożeniu 85 x 74 x 91 cm, po złożeniu 25 x 74 x 110 cm.

Waga: 3760 gProdukt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA.

Produkt jest nowy.

Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.