607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Przewijak Camele'o, mineral - Beaba

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Beaba


Cena: 285,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Przewijak Camele'o francuskiej firmy Beaba

 

Kompaktowy przewijak francuskiej marki Beaba to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń i nie tylko. Ma wielofunkcyjny system stabilizacji: dołączony komplet adapterów pozwala mocować go bezpiecznie w różnych miejscach - na stole, szafce do przewijania lub komodzie, na łóżeczku, wannie oraz stojaku z linii Camele'o.


Optymalną przyczepność gwarantują przyssawki na spodzie. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania zapewniają ponadto wysokie brzegi po bokach i z tyłu – ograniczają ryzyko upadku. Przewijak ma dwie boczne wysuwane szufladki na niezbędne akcesoria oraz miękki materacyk z PVC, który łatwo utrzymać w czystości. Materacyk ten – o ładnym wzorze w drobne gwiazdki – jest zdejmowany, dwustronny i zmywalny. Przód maty lekko opada, aby zapewnić wygodę, pochylonemu nad dzieckiem rodzicowi. Przewijak utrzymany jest w łagodnej niebieskiej kolorystyce.

Koncepcja produktów Camele’o marki BEABA opiera się na ich kompatybilności z innymi produktami z tej linii.
Dzięki modularności stojaka i możliwości przymocowania do niego wanienki lub przewijaka przestrzeń w łazience i czas kąpieli będą dobrze zorganizowane i bezpieczne.

Do tego produktu możesz dobrać inne akcesoria od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

Wiek: 0 m +

Wymiary:
790 x 550 x 140 mm

Maksymalne obciążenie: 15 kg

Waga: 2700 gProdukt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA.

Produkt jest nowy.

Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.