607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Gryzak z naturalnej gumy, pszczółka - B.toys

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: B.toys


Cena: 46,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Gryzak z naturalnej gumy, pszczółka kanadyjskiej firmy B.toys.

Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami sensorycznymi, które zapewniają kojący masaż dziąsłom dziecka.

Gryzak może być stosowany od urodzenia, w szczególności jest pomocny w okresie ząbkowania.
Wykonany z czystej i w 100% naturalnej gumy, dzięki czemu ma gładkie matowe wykończenie. Jest lekki i bezpieczny, doskonale pasuje do małych dłoni dziecka. Po naciśnięciu delikatnie piszczy. Stymuluje chwyt i wzrok - pomysłowy uchwyt w postaci połączonych ze sobą kuleczek znakomicie dopasowuje się do dłoni dziecka, a zdobienia w postaci kontrastujących ze sobą pasków stanowią pożyteczny bodziec dla wzroku.

Przyjazną kolorystykę zabawki uzyskano stosując barwniki o właściwościach zbliżonych do barwników spożywczych.

Materiały z których wykonano zabawkę nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Czyszczenie i pielęgnacja: czyścić wodą z mydłem, najlepiej miękką, lekko wilgotną ściereczką i wycierać do sucha; nie polewać wodą ani nie zanurzać w wodzie - nie dopuszczać, aby woda dostała się do środka.

Wiek dziecka: 0 m +

Wymiary gryzaka: 11,4 cm x 8,3 cm x 5,3 cm.

Wymiary opakowania: 11,8 cm x 12 cm x 5,7 cm.

Zabawka jest zapakowana w ekologiczny karton. Idealnie nadaje się na prezent.


Produkt jest nowy, z metką.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.