607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw do łapania i obserwacji owadów - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 60,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw do łapania i obserwacji owadów Bug Bungalow kanadyjskiej firmy B.toys.

Zestaw umożliwia obejrzenie ulubionych stworzeń (gąsienice, mrówki, biedronki, koniki polne, ślimaki).

Zestaw składa się z: pojemnika z uchwytem do przenoszenia, lupy i pojemnika/słoiczka ze szkłem powiększającym w przykrywce. Ruchome drzwi zapewniają łatwy dostęp i pozwalają szybko wypuścić maleńkich przyjaciół z powrotem na wolność.

Materiały z których wykonano zabawkę nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 4 l +


Wymiary opakowania: 19,7 cm x 12,7 cm x 14,2 cm.

Zabawka ze względów ekologicznych nie posiada opakowania, wyposażona jest przez producenta w przywieszkę produktową. Idealnie nadaje się na prezent.

Produkt jest nowy.
B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.