607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Drewniany gryzak Mr B - Lullalove

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Lullalove


Cena: 37,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Drewniany gryzak Mr B polskiej firmy Lullalove.


Ekologiczny gryzak z wizerunkiem kultowego MRB wykonany z litego drewna klonowego. W 100% naturalny.

Drewno, z którego wykonano gryzak jest odpowiednio suszone i szlifowane. Nie nasiąka śliną i nie pęcznieje podczas gryzienia. Nie ma w nim drzazg. Jest bezpieczny dla niemowląt od około 3 miesiąca życia, kiedy dzieci same uczą się chwytać. Ergonomiczny kształt, rozmiar i waga dostosowane są do możliwości motorycznych dzieci i wspierają rozwój koordynacji ręka-oko.  Drewno ma naturalne właściwości antybakteryjne, bakterie na drewnie nie rozmnażają się i są neutralizowane w ciągu kilku godzin. Na tym surowcu nie utrzymują się takie bakterie jak Salmonelle, Listerie i E.coli.

Gryzak należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek np. marki Bentley Organic (
płyn marki Bentley Organic jest dostępny w naszym sklepie). Jeśli gryzak będzie przelewany wrzątkiem lub intensywnie myty środkami chemicznymi, może wyschnąć. W celu przywrócenia mu gładkości należy nasączyć go olejem jadalnym.

Produkt jest w 100 % naturalny. Nie zawiera PVC, ftalanów czy bisfenolu. Jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Produkt polski. Wykonany ręcznie na Podbeskidziu, tradycyjnymi metodami.

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Lullalove to marka, która powstała z myślą o tworzeniu designerskich produktów, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność. Produkty mają na celu wspierać prawidłowy i harmonijny rozwój małych dzieci. Wszystkie produkty są tworzone w Polsce, z polskich lub europejskich surowców.