607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Okulary przeciwsłoneczne Classic 3-7 l Wicked White - Babiators

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Babiators


Cena: 90,99 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Okulary przeciwsłoneczne 3-7 lat, Classic, wzór: Wicked White amerykańskiej firmy Babiators.

Zdrowe, wytrzymałe i ODLOTOWE okulary przeciwsłoneczne, zaprojektowane z myślą o dzieciach. Okulary Babiators zostały zaprojektowane m.in. przez pilota myśliwca Marine Corps, a wzorem były stylowe okulary Aviator.

 

Okulary wykonane są z elastycznego tworzywa. Tworzywo z którego wykonana jest oprawka jest na tyle giętkie, że zawsze wraca na swoją pozycję po odgięciu czy wykręceniu. Materiały z których wykonane są okulary nie zawierają BPA, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie się nimi bawić lub wkładać do buzi.

 

Jakość okularów przeciwsłonecznych Babiators została doceniona przez dzieci gwiazd takich jak: Sarah Jessica Parker, Mariah Carrey.

 

 

Cechy okularów Babiators:

 

- zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV: UVA, UVB i UVC (UV400),


- mają najwyższą klasę optyczną (1) - nie zniekształcają obrazu (kategoria 3, przyciemnione),


- spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej (normy PN EN 1836:2005+A1:2007 (E) oraz PN EN 71). 

 

 

Wymiary:

 

Wiek dziecka: 3-7 lat.

 

Dopasowanie rozmiaru: okulary w rozmiarze 0-3 pasują dla większości dzieci w wieku 0-3 lat, a okulary w rozmiarze 3-7 dla dzieci w wieku 3-7 lat. Jednak dopasowanie to indywidualna sprawa - zależy od wielkości głowy dziecka. Jeżeli Twoje dziecko jest drobnej budowy i czujesz, że może być pomiędzy rozmiarami polecamy wybrać mniejszy rozmiar.GWARANCJA:
Jeżeli okulary Twojego dziecka zostaną zgubione lub uszkodzone w ciągu roku od zakupu, firma Babiators naprawi je lub wyśle zastępczą parę. Skorzystanie z gwarancji wymaga zarejestrowania produktu na polskiej stronie marki oraz spełnienia warunków wskazanych w regulaminie.

 

Produkt jest nowy, w kartonowym opakowaniu.