607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

3%

Magnetyczna układanka Magnetibook, zwierzęta - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 82,55 zł (85,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Układanka magnetyczna Magnetibook, zwierzęta francuskiej firmy Janod.

Zabawa układanką magnetyczną Magnetibook polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć.

Zabawa układanką rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Układanka będzie służyć dziecku przez długi czas, dzięki możliwości tworzenia wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną.


Magnetibook zawiera: 30 kolorowych magnesów z elementami ciała zwierząt oraz 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To świetna rozrywka dla małych miłośników fauny, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki.


Wiek dziecka: 3 - 8 l

Liczba elementów: 40


Wymiary opakowania: 19 cm x 4 cm x 26 cm.

Materiał: twardy karton / magnes

Waga: 0,70 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.