607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Kolorowa tęcza 12-elementowa - Grimm's

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Grimm's


Cena: 308,00 zł
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Kolorowa tęcza 12-elementowa niemieckiej firmy Grimm's

Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej dziecięcą wyobraźnię to Tęcza Grimm's jest doskonałym pomysłem. Drewniane klocki Grimm's wygrały prestiżowy konkurs i otrzymały tytuł "Zabawka Roku", pomagający wybierać mądre i bezpieczne zabawki.  Tęczowy tunel jest naprawdę wszechstronny i idealny dla dzieci już od pierwszego roku życia. Najmłodsi układają, budują, sortują, a starsze dzieci mogą użyć pojedynczych elementów jako kołyski dla lalek, jako ogrodzenia dla zwierzątek, jako tunel lub most dla pojazdów, jako domki dla lalek. Rozstawione oddzielnie sprawdzą się jako bramki, przez które można turlać kulki lub puszczać samochodziki. Drewniane łuki przy odrobinie cierpliwości i fantazji można na wiele sposobów ustawiać jedne na drugich. Tęcza składa się z 12 drewnianych półokręgów pomalowanych nietoksyczną barwną bejcą na bazie wody.

Dzieci uwielbiają układać różne rzeczy według koloru i kształtu. Lubią porównywać, organizować i kolekcjonować. W projektowaniu produktów Grimm's kierowano się edukacją Waldorfa i innymi podejściami pedagogicznymi, takimi jak Montessori. Minimalistyczne podejście do projektowania zabawek pozostawia wiele miejsca na rozwój kreatywności dzieci.

Grimm’s to wyjątkowe drewniane zabawki. Drewno pochodzi wyłącznie z europejskich lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego. Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy. Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.

Zabawki Grimm’s posiadają pieczęć "Made-by-Nature”. Oznacza to, że są to produkty naturalne, które mają różne struktury w drewnie i jego odmianach. Jest to cecha jakościowa, a nie wada! Produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Jest ona rekomendowana jako międzynarodowa pieczęć głównych organizacji ekologicznych, takich jak Greenpeace lub WWF, w celu zachowania równowagi ekologicznej. Dzięki tej pieczęci, firmy z branży drzewnej są oceniane na całym świecie i nagradzane. Z myślą o środowisku też opakowania są zredukowane do minimum.

Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte kolory i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.

Aby usunąć brud z produktów Grimm’s, po prostu wytrzyj je wilgotną ściereczką i odrobiną wody z mydłem (w razie potrzeby). Podczas suszenia nie należy umieszczać produktów na grzejniku, ponieważ w drewnie mogą wystąpić pęknięcia, ale pozostawić je do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Nigdy nie czyść produktów środkami dezynfekującymi, gorącą wodą lub podobnymi.

Zestaw składa się z 12 elementów, a każdy powstał z 1 kawałka drewna.


Wiek dziecka: 12 m +

Materiał: drewno lipowe

Wymiary: długość: 38 cm, wysokość: 18 cm.

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.