607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Zestaw 3 mini autek z radiowozem - B.toys

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: B.toys


Cena: 95,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Zestaw 3 mini autek z radiowozem Wheeee-ls! kanadyjskiej firmy B.toys.

Zestaw 3 miękkich, mini, kolorowych samochodzików idealnych dla małych rączek. Auta nie wymagają baterii - są napędzane poprzez pociągnięcie ich do tyłu. Bezpieczne dla małych dzieci - są miękkie, wykonane z przyjemnego w dotyku tworzywa.

Auta są zapakowane w otwarte pudełko kartonowe, które może służyć jako garaż.

W skład zestawu wchodzą:
- autobus szkolny,
- wyścigówka,
- radiowóz.

Bardzo sprawnie jeżdżą, stymulując rozwój ruchowy dziecka, które podąża za samochodzikami, kuca, wstaje, biegnie, zatrzymuje się itd. Nadwozia autek mają zaokrąglone krawędzie i wykonane są z gumy, dzięki czemu samochodziki są bardziej przyjazne w razie, gdy dziecko na nie upadnie.

Materiał, z którego autka są wykonane oraz zaokrąglone krawędzie sprawiają również, że zderzenia autek z meblami, drzwiami itp. są mniej inwazyjne i bardziej znośne dla ucha - zabawka jest przyjazna także rodzicom.


Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory aut stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo zabawki firmy B.toys dzięki płaskorzeźbionym rysunkom dobrze stymulują sensorycznie.


Tworzywo z którego wykonano zabawkę nie zawiera ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 12 m +

 

Wymiary auta: około 8 cm x 6 cm x 6,5 cm.

Wymiary opakowania: 27 cm x 10 cm x 9 cm.


Zabawka jest zapakowana w estetyczne otwarte pudełko kartonowe. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Produkt jest nowy, z metką.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.