607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Radio dla niemowląt, muzyka i światło - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 60,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Radio dla niemowląt, Wee Jams kanadyjskiej firmy B.toys.


Pierwsze "radio" dla najmłodszych - w stylu retro, z muzyką i kolorowymi światełkami.

Radio ma 6 różnych melodii do wyboru. Muzykę uruchamiają trzy podświetlane przyciski. Zabawka jest wyposazona w ruchome pierścienie na zakręconym drążku - do ćwiczenia sprawności małych paluszków
. Zabawkę można w prosty sposób przymocować do wózka lub łóżeczka.

Radio stymuluje zmysły dziecka, sprzyja rozwojowi koordynacji sensorycznej (wzrok - słuch - dotyk).

Materiały z których wykonano zabawkę nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 0 m do 2 lat

      Wymiary zabawki: 13,2 cm x 3 cm x 16,7 cm. Ze względów ekologicznych, zabawka wyposażona przez producenta jedynie w przywieszkę - bez dedykowanego opakowania.

Produkt jest nowy.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.