607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Elektroniczny aspirator do nosa Tomydoo, mineral - Beaba

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Beaba


Cena: 203,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Elektroniczny aspirator do nosa Tomydoo, mineral francuskiej firmy Beaba

 

Elektroniczny aspirator do nosa Tomydoo francuskiej marki Beaba w kilka sekund oczyści nos Twojego dziecka i umożliwi mu swobodne oddychanie. Jego łagodne i szybkie działanie ułatwi Ci pielęgnację dziecka w chorobie, a jemu oszczędzi niepotrzebnego stresu.

W zestawie znajdują się 3 wymienne silikonowe nakładki, dopasowane do wieku i potrzeb malucha: z wąską końcówką dla niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia, szersza dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia oraz specjalna końcówka do stosowania przy gęstej wydzielinie. Wszystkie są elastyczne i miękkie, odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka – nie podrażniają śluzówki.

Głowicę aspiratora można zdejmować i czyścić miękką szmatką. Końcówki należy sterylizować zgodnie z załączoną instrukcją. Dla dodatkowej higieny i aby ułatwić przechowywanie do sprzętu dołączono transparentne etui z wygodnym zapięciem strunowym. W zestawie znajdują się także: nakładka zabezpieczająca oraz 2 baterie AA.


Urządzenie utrzymane jest w łagodnych odcieniach niebieskiego.


Wiek: 0 m +

Materiał: BPA free, silikon.

Wymiary: 40 x 50 x 165 mm.

Waga: 171 gram.


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA.

Produkt jest nowy.

Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.