607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Leżaczek Bouncer Up&Down III, niebieski - Beaba

Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

Producent: Beaba


Cena: 689,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Leżaczek Bouncer Up&Down III, niebieski francuskiej firmy Beaba

Wyjątkowy, wielozadaniowy leżaczek Bouncer Up&Down III firmy Beaba - idealny dla niemowląt od pierwszych dni życia, rośnie razem z dzieckiem. Najnowsza, ulepszona trzecia generacja leżaczków Beaba (nowość 2018 r.) już dostępna w Polsce.


Dzięki niemu Twoje dziecko może brać aktywny udział w życiu rodzinnym, a jego ciekawość jest od pierwszych dni stymulowana poprzez obserwację otoczenia. Regulowane siedzisko pozwala na bliskość dziecka, niezależnie od tego czy siedzimy przy stole czy na niskim fotelu czy podłodze. Leżaczek ma aż 4 możliwe do ustawienia wysokości siedziska – 24, 38, 50 lub 62 cm od powierzchni podłogi – oraz 3 pozycje oparcia pleców: do spania, półleżenia i półsiedzenia. Zmianę pozycji można wykonać jedną ręką.

Materacyk został wyprofilowany tak, aby zapewnić małym plecom pełen komfort i najlepszą pozycję odpoczynku. Specjalnie zaprojektowana wkładka gwarantuje optymalne podparcie główki. Wypełnione pianką poduszki siedziska są bardzo miękkie. Trzecia generacja leżaczków UP&DOWN Bouncer ma ponadto zintegrowany zagłówek, który doskonale podtrzymuje główkę niemowlaka, a przy tym gwarantuje odpowiednie ułożenie bioder i funkcjonowanie układu pokarmowego.

Oparcie leżaczka można ustawić w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej - w zależności od tego, czy maluch będzie się bawił, obserwował otoczenie, odpoczywał czy spał. Leżaczek marki Beaba posiada również system kołysania z blokadą bezpieczeństwa. Możliwość regulacji wysokości leżaczka to sposób na odciążenie rodzicielskich pleców. Bardzo praktyczne uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie mebelka (bez dziecka w środku!) z jednego pokoju do drugiego. Dzięki 5-punktowym pasom siedziska oraz dużej podstawie, zapewniającej doskonałą stabilność, leżaczek gwarantuje pełne bezpieczeństwo dziecka.  Produkt opatentowany przez firmę Beaba.

Leżaczek jest łatwy w pielęgnacji – delikatne pokrycie i materacyk można zdjąć i wyprać ręcznie lub w pralce.

Kolorystyka leżaka jest utrzymana w odcieniach niebieskiego, z motywem marynarskich pasków, stylowa i ponadczasowa.

Wiek: 0 m + (maksymalnie do 9 kg).

Wymiary: 87 cm x 51 cm x 52 cm.

Waga: 5800 gProdukt wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Produkt jest nowy.Beaba to francuska marka, która powstała w 1989 r., aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Celem firmy jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Twórcy firmy są ekspertami w swoich dziedzinach, są to: projektanci, inżynierowie i naukowcy, którzy starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale też funkcjonalnych i prostych w obsłudze.